Kúpiť krokomery – e-shop

Sprievodca výberom
krokomerov


Krokomery  >  Krokomery recenzie, recenzie krokomerov

Krokomery, pedometre - recenzie zákazníkov

Vyberte si krokomer podľa skúseností a recenzií ostatných zákazníkov!

Súhrn recenzií produktu Krokomery:

Priemerné hodnotenie 5/5 podľa 30 recenzií

Recenzia Digitálny krokomer inSPORTline Strippy

páčila sa mi cena, vzhľad. Tento produkt používam dosť často. Produkt určite odporúčam aj ostatným záujemcom, ktorí hľadajú krokomer. áno preto, pretože je veľmi užitočný.

Celkové hodnotenie: 5.0


Autor: (zdroj recenzie inSPORTline.sk, nakúpené na inSPORTline.sk, 18.04.2015)

Je pekný vzhľadovo a užitočný. meria sa ním vzdialenosť, čas, spotrebu kalórii atď..Recenzia Digitálny krokomer inSPORTline Strippy

Krokomer Strippy mám rokmi overený ako spoľahlivý a naozaj veľmi kvalitný. Prvý krokomer Strippy som používala každý deň po dobu piatich rokov a až potom som si kúpila druhý. Je s ním výborná manipulácia, displej je dobre čitateľný a prehľadný. Krokomer má zabudované svetielko na displeji, čo je pre mňa veľmi dôležité. Vyskúšala som kúpiť si z ponuky inSPORTline aj iný krokomer, no nie je to pre mňa to pravé a opäť som sa k tomuto krokomeru vrátila. Už som ho kúpila viackrát - ako darček. Určite ho odporúčam.

Celkové hodnotenie: 5.0


Autor: (zdroj recenzie inSPORTline.sk, nakúpené na inSPORTline.sk, 16.02.2024)Zdieľajte článok


Odporúčame krokomery
Novinky

Krokomer náramok - skvelý tip na darček

Na zápästie patrí náramok. A na zápästie športovcov? Predsa krokomer alebo športtester. Vždy budete vedieť, akú dlhú trasu ste ušli a koľko kalórií spálili.

Porovnajte sa vďaka krokomeru s ľuďmi z celého sveta

Hitom je iniciatíva Indares.com, ktorú už využívajú tisícky ľudí z celého sveta. Podporuje totiž zdravú súťaživosť tým, že anonymne porovnáva každodennú chôdzu užívateľov podľa veku, pohlavia, dní v týždni či príslušných krajín.

všetky novinky