Kúpiť krokomery – e-shop

Sprievodca výberom
krokomerov


Krokomery  >  Vyskúšajte kondičný set - krokomer s váhou a meračom tuku

Vyskúšajte kondičný set - krokomer s váhou a meračom tuku

Chcete skontrolovať svoju fyzickú kondíciu? K chôdzi patrí krokomer a po nej váha a merač telesného tuku.

Po športovom výkone sa iste váha bude hodiť, kondičný set je ideálny ku kontrole tréningu a sledovanie úbytku hmotnosti a rastu svalovej hmoty.

Kondičný set 3v1 - krokomer a analyzátor tuku

Na obrázku je krokomer (pedometer) - meria kroky, vzdialenosť a spálené kalórie; analyzátor telesného tuku - stačí zadať vek, výšku, hmotnosť a pohlavia a dozviete sa percenta telesného tuku.

A ako zistiť presnú hmotnosť? K tomu slúži tretí zo setu - digitálna osobná váha s presnosťou merania 100 gramov a nosnosťou až do 150 kg.

Kondičný set - digitálna váha

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 14. 4. 2014


Odporúčame krokomery


Ďalšie novinky

Využite pri výbere krokomera recenzie

Krokomer je šikovný prístroj fungujúci na základe malého kyvadielka, ktorý sa uplatní pri bežnej chôdzi, turistike, športovej chôdzi i pri behu. S výberom najlepších modelov pomáhajú zákazníkom stále viac internetové recenzie a testy kvality.

24. 5. 2016

Krokomery dnes dopĺňajú offline GPS navigácie

Tradičné krokomery na ruku sú podľa odborníkov lepšie ako ich mobilné aplikácie. Modernú techniku však môžete v turistike využiť pre navigáciu. Dáme vám tip na GPS navigáciu pre Android, ku ktorej nepotrebujete internetové pripojenie.

28. 4. 2016

Demänovská dolina, raj turistov

Turistika predstavuje finančne nenáročný šport, ktorý možno vykonávať prakticky kdekoľvek. Stačí si kúpiť kvalitnú obuv, do batohu prihodiť mapu, krokomer a dobrú desiatu. A potom už môžete s partičkou vyraziť na túru, napríklad do Demänovskej doliny.

30. 11. 2015

všetky novinky