Kúpiť krokomery – e-shop

Sprievodca výberom
krokomerov


Krokomery  >  Krokomery sú ideálnym doplnkom k nordic walkingu

Krokomery sú ideálnym doplnkom k nordic walkingu

Prečo si zaobstarať krokomer k vašim nordic walking holím?

Samozrejme preto, aby ste vedeli, akú vzdialenosť ste prešli. Ale to nie je všetko!

Kvalitný pedometer (krokomer) vám navyše spočíta celkovú prekonanú vzdialenosť, meria rýchlosť (priemernú, maximálnu) a tiež počet spálených kalórií.

Digitálny krokomer inSPORTline Pole

Na obrázku je Digitálny krokomer inSPORTline Pole, ktorý je špeciálne navrhnutý pre trekingové palice. K množstvu užitočných funkcií je dobré pripočítať aj nízku hmotnosť.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 14. 4. 2014


Odporúčame krokomery


Ďalšie novinky

Využite pri výbere krokomera recenzie

Krokomer je šikovný prístroj fungujúci na základe malého kyvadielka, ktorý sa uplatní pri bežnej chôdzi, turistike, športovej chôdzi i pri behu. S výberom najlepších modelov pomáhajú zákazníkom stále viac internetové recenzie a testy kvality.

24. 5. 2016

Krokomery dnes dopĺňajú offline GPS navigácie

Tradičné krokomery na ruku sú podľa odborníkov lepšie ako ich mobilné aplikácie. Modernú techniku však môžete v turistike využiť pre navigáciu. Dáme vám tip na GPS navigáciu pre Android, ku ktorej nepotrebujete internetové pripojenie.

28. 4. 2016

Demänovská dolina, raj turistov

Turistika predstavuje finančne nenáročný šport, ktorý možno vykonávať prakticky kdekoľvek. Stačí si kúpiť kvalitnú obuv, do batohu prihodiť mapu, krokomer a dobrú desiatu. A potom už môžete s partičkou vyraziť na túru, napríklad do Demänovskej doliny.

30. 11. 2015

všetky novinky