Kúpiť krokomery – e-shop

Sprievodca výberom
krokomerov


Krokomery  >  Krokomer na ruku - ideálny doplnok pre chôdzu aj beh

Krokomer na ruku - ideálny doplnok pre chôdzu aj beh

Krokomery sú jednoduché prístroje, ktoré strážia váš každodenný pohyb a počet krokov. Kam ich pripevníte?

Krokomery, čiže pedometre využije každý rekreačný alebo profesionálny športovec. Sú lacným a pritom užitočným meračom vašej každodennej fyzickej aktivity.

Na trhu nájdete niekoľko typov krokomerov, ktoré sa líšia podľa typu pripevnenie a podľa počtu funkcií.

Krokomery na ruku, na bežeckú topánku, alebo na trekingové palice?

Krokomery pripevníte najčastejšie na trekové palice, alebo na bežecké topánky. Pokiaľ si vyberiete krokomer s pripevnením na topánku, pozerajte sa po tých drahších, ktoré sú vodotesné.

Ďalším typom sú krokomery pre nordic walking palice, ktoré majú klip pre pripevnenie na trekingové prútik. Sú ideálne práve pre severskú chôdzu.

A posledným, málo častým typom sú krokomery na ruku, ktoré môžete pripevniť na zápästie, alebo pažu a počas chôdze či behu sledovať aktuálny stav.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 17. 5. 2013


Odporúčame krokomery


Ďalšie novinky

Porovnajte sa vďaka krokomeru s ľuďmi z celého sveta

Hitom je iniciatíva Indares.com, ktorú už využívajú tisícky ľudí z celého sveta. Podporuje totiž zdravú súťaživosť tým, že anonymne porovnáva každodennú chôdzu užívateľov podľa veku, pohlavia, dní v týždni či príslušných krajín.

30. 7. 2016

Porovnajte svoje údaje z krokomeru s ľuďmi z celého sveta

Iniciatíva Indares.com, do ktorej sa zapojili už tisíce ľudí z celého sveta, dovoľuje užívateľom anonymné porovnávanie každodennej chôdze v závislosti na veku, pohlaviu, dňoch v týždni alebo krajinách, v ktorých žijú.

8. 7. 2016

všetky novinky