Kúpiť krokomery – e-shop

Sprievodca výberom
krokomerov


Krokomery  >  Krokomer na behanie

Krokomer na behanie

Moderné krokomery s radom užitočných funkcií sa dokážu citlivo prispôsobiť ako chôdzu, tak behu. Sú malé, ľahké a dajú sa uchytiť na väčšinu bežeckých topánok.

InSPORTline má v ponuke dokonca krokomer s integrovaným USB konektorom, ktorý umožňuje prenos nameraných hodnôt do počítača bez použitia kábla. Okrem štandardného počítanie krokov je prístroj nazvaný Dator vybavený aj sedemdňový pamäťou, meraním rýchlosti či nastavením cieľového počtu krokov. Meria taktiež spálené kalórie, vzdialenosť a čas cvičenia. Ponúka nastavenie krokov od desať do sto päťdesiatich centimetrov a sedem režimov, medzi ktorými je možné jednoducho prepínať.

Ako behať s krokomerom

Najskôr je nutné krokomer nastaviť podľa návodu. Pre počiatočné presnejšie zmeranie priemernej dĺžky kroku pri behu sa ich odporúča urobiť viac, aspoň päťdesiat. Prístroj sa potom upevní na topánku. Tréner inSPORTline Peter Kopřiva uvádza: "Behať s týmto krokomerom je praktické, pretože si ľahko prenesiete informácie o cvičení do počítača, a môžete tak sledovať vývoj svojej telesnej kondície."

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 16. 4. 2014


Odporúčame krokomery


Ďalšie novinky

Využite pri výbere krokomera recenzie

Krokomer je šikovný prístroj fungujúci na základe malého kyvadielka, ktorý sa uplatní pri bežnej chôdzi, turistike, športovej chôdzi i pri behu. S výberom najlepších modelov pomáhajú zákazníkom stále viac internetové recenzie a testy kvality.

24. 5. 2016

Krokomery dnes dopĺňajú offline GPS navigácie

Tradičné krokomery na ruku sú podľa odborníkov lepšie ako ich mobilné aplikácie. Modernú techniku však môžete v turistike využiť pre navigáciu. Dáme vám tip na GPS navigáciu pre Android, ku ktorej nepotrebujete internetové pripojenie.

28. 4. 2016

všetky novinky