Kúpiť krokomery – e-shop

Sprievodca výberom
krokomerov


Krokomery  >  Krokomer - malý, ale šikovný pomocník pod stromček

Krokomer - malý, ale šikovný pomocník pod stromček

Vianoce sa blížia! Máte doma nadšeného turistu, športového chodcu či bežca? Uvidíte, že ocení, keď dostane pod stromček šikovného pomocníka – krokomer.

Tento prístroj zvyčajne dokáže okrem počtu krokov zmerať aj spálené kalórie, čím významne napomáha k efektívnemu tréningu. Je ideálnym doplnkom pre nordic walking a outdoorové športy.

Najpredávanejšie krokomery v e-shope inSPORTline

Predstavíme si tri krokomery, ktoré sú hitom nadchádzajúcich Vianoc v internetovom obchode inSPORTline. Iste Vás potešia aj ich akčné ceny:

  • PedoBasic, 10,50 € - meria kroky, čas, vzdialenosť a spálené kalórie. Je veľký a prehľadný, s dlhou výdržou batérie. Krokomer sa pripevňuje k opasku a má aj snímač pre rozlíšenie chôdze a behu. 
  • Duo, 5,80 € - jednoduchý krokomer čiže pedometer vhodný pre chôdzu, beh alebo vysokohorskú turistiku. 
  • Dator s USB, 21,50 € - aj tento multifunkčný prístroj spočíta každý Váš krok a údaje možno navyše preniesť do počítača bez použitia kábla. V pamäti krokomeru vydrží celý týždeň. 

Vychádzky s krokomerom sú motivujúce, pretože vďaka zaznamenaným výsledkom sledujete svoje pokroky. Ani nevľúdne počasie Vás neodradí a Vaša kondícia sa neustále zlepšuje. Určite tento rok poproste Ježiška o krokomer!

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 5. 11. 2014


Odporúčame krokomery


Ďalšie novinky

Využite pri výbere krokomera recenzie

Krokomer je šikovný prístroj fungujúci na základe malého kyvadielka, ktorý sa uplatní pri bežnej chôdzi, turistike, športovej chôdzi i pri behu. S výberom najlepších modelov pomáhajú zákazníkom stále viac internetové recenzie a testy kvality.

24. 5. 2016

Krokomery dnes dopĺňajú offline GPS navigácie

Tradičné krokomery na ruku sú podľa odborníkov lepšie ako ich mobilné aplikácie. Modernú techniku však môžete v turistike využiť pre navigáciu. Dáme vám tip na GPS navigáciu pre Android, ku ktorej nepotrebujete internetové pripojenie.

28. 4. 2016

Demänovská dolina, raj turistov

Turistika predstavuje finančne nenáročný šport, ktorý možno vykonávať prakticky kdekoľvek. Stačí si kúpiť kvalitnú obuv, do batohu prihodiť mapu, krokomer a dobrú desiatu. A potom už môžete s partičkou vyraziť na túru, napríklad do Demänovskej doliny.

30. 11. 2015

všetky novinky