Kúpiť krokomery – e-shop

Sprievodca výberom
krokomerov


Krokomery  >  Krokomer - malý, ale šikovný pomocník pod stromček

Krokomer - malý, ale šikovný pomocník pod stromček

Vianoce sa blížia! Máte doma nadšeného turistu, športového chodcu či bežca? Uvidíte, že ocení, keď dostane pod stromček šikovného pomocníka – krokomer.

Tento prístroj zvyčajne dokáže okrem počtu krokov zmerať aj spálené kalórie, čím významne napomáha k efektívnemu tréningu. Je ideálnym doplnkom pre nordic walking a outdoorové športy.

Najpredávanejšie krokomery v e-shope inSPORTline

Predstavíme si tri krokomery, ktoré sú hitom nadchádzajúcich Vianoc v internetovom obchode inSPORTline. Iste Vás potešia aj ich akčné ceny:

  • PedoBasic, 10,50 € - meria kroky, čas, vzdialenosť a spálené kalórie. Je veľký a prehľadný, s dlhou výdržou batérie. Krokomer sa pripevňuje k opasku a má aj snímač pre rozlíšenie chôdze a behu. 
  • Duo, 5,80 € - jednoduchý krokomer čiže pedometer vhodný pre chôdzu, beh alebo vysokohorskú turistiku. 
  • Dator s USB, 21,50 € - aj tento multifunkčný prístroj spočíta každý Váš krok a údaje možno navyše preniesť do počítača bez použitia kábla. V pamäti krokomeru vydrží celý týždeň. 

Vychádzky s krokomerom sú motivujúce, pretože vďaka zaznamenaným výsledkom sledujete svoje pokroky. Ani nevľúdne počasie Vás neodradí a Vaša kondícia sa neustále zlepšuje. Určite tento rok poproste Ježiška o krokomer!

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 5. 11. 2014


Odporúčame krokomery


Ďalšie novinky

Využite pri výbere krokomera recenzie

Krokomer je šikovný prístroj fungujúci na základe malého kyvadielka, ktorý sa uplatní pri bežnej chôdzi, turistike, športovej chôdzi i pri behu. S výberom najlepších modelov pomáhajú zákazníkom stále viac internetové recenzie a testy kvality.

24. 5. 2016

Krokomery dnes dopĺňajú offline GPS navigácie

Tradičné krokomery na ruku sú podľa odborníkov lepšie ako ich mobilné aplikácie. Modernú techniku však môžete v turistike využiť pre navigáciu. Dáme vám tip na GPS navigáciu pre Android, ku ktorej nepotrebujete internetové pripojenie.

28. 4. 2016

všetky novinky