Kúpiť krokomery – e-shop

Sprievodca výberom
krokomerov


Krokomery  >  Tip na športový darček za pár eur? Malé a užitočné krokomery!

Tip na športový darček za pár eur? Malé a užitočné krokomery!

Digitálne krokomery od inSPORTline už viac ako mesiac pred Vianocami patria medzi najpredávanejších pomocníkov na šport.

Ale nielen na šport, krokomery sú vhodné aj pre bežný život. Chcete vedieť, koľko denne prejdete krokov? Či plníte potrebné odporúčanie lekára na dennú dávku pohybu? Máme pre Vás tipy na vianočný darček.

1. Krokomer Cielo PedoBasic - lacné riešenie pre každého

Najlacnejšie z radu krokomerov, ktorý kúpite za menej ako 11 €. Krokomer PedoBasic meria kroky, čas, vzdialenosť aj spálené kalórie.

Krokomer Cielo PedoBasic

Vďaka počítadlu spálených kalórií, presnému meranie a čidlu pre rozlíšenie chôdze a behu je tento krokomer vyhľadávaným doplnkom pre outdoor a Nordic Walking.

2. Krokomer s USB inSPORTline Dator - pre náročnejších užívateľov

Tento krokomer vie ukladať dáta na internet! Je vhodný pre chôdzu, beh alebo vysokohorskú turistiku. Okrem základného počítania krokov má 7-dennú pamäť pre uloženie nameraných hodnôt, meranie rýchlosti či nastavenie cieľového počtu krokov.

Krokomer s USB inSPORTline Dator

Má integrovaný USB konektor, ktorý umožňuje prenos dát do PC bez použitia kábla. Ďalej vie počítať spálené kalórie a meria vzdialenosť, čas cvičenia, celkový počet krokov a dá sa nastaviť cieľový počet krokov.

Tak čo, ktorý krokomer si vyberiete pod stromček Vy?

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 21. 11. 2014


Odporúčame krokomery


Ďalšie novinky

Krokomery dnes dopĺňajú offline GPS navigácie

Tradičné krokomery na ruku sú podľa odborníkov lepšie ako ich mobilné aplikácie. Modernú techniku však môžete v turistike využiť pre navigáciu. Dáme vám tip na GPS navigáciu pre Android, ku ktorej nepotrebujete internetové pripojenie.

28. 4. 2016

Demänovská dolina, raj turistov

Turistika predstavuje finančne nenáročný šport, ktorý možno vykonávať prakticky kdekoľvek. Stačí si kúpiť kvalitnú obuv, do batohu prihodiť mapu, krokomer a dobrú desiatu. A potom už môžete s partičkou vyraziť na túru, napríklad do Demänovskej doliny.

30. 11. 2015

všetky novinky