Kúpiť krokomery – e-shop

Sprievodca výberom
krokomerov


Krokomery  >  Demänovská dolina, raj turistov

Demänovská dolina, raj turistov

Turistika predstavuje finančne nenáročný šport, ktorý možno vykonávať prakticky kdekoľvek. Stačí si kúpiť kvalitnú obuv, do batohu prihodiť mapu, krokomer a dobrú desiatu. A potom už môžete s partičkou vyraziť na túru, napríklad do Demänovskej doliny.

Milovníkom pešej turistiky ponúka Demänovská dolina 10 trás a bohatú sieť chodníkov, ktoré miestami určené aj pre začiatočníkov alebo menej zdatných.

V dolnej časti doliny vedú chodníky lesným terénom, v hornej časti prevažuje kosodrevina a trávnaté hole. Väčšinu trás môžete prejsť formou okruhov. Fyzicky zdatnejší zvládnu výstupy na najvyššie nízkotatranské končiare Chopok a Ďumbier, ktoré ponúkajú výhľady takmer na polovicu Slovenska.

Chopok. Zdroj fotografie: Slovensko.svetadily.cz

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 30. 11. 2015


Odporúčame krokomery


Ďalšie novinky

Využite pri výbere krokomera recenzie

Krokomer je šikovný prístroj fungujúci na základe malého kyvadielka, ktorý sa uplatní pri bežnej chôdzi, turistike, športovej chôdzi i pri behu. S výberom najlepších modelov pomáhajú zákazníkom stále viac internetové recenzie a testy kvality.

24. 5. 2016

Krokomery dnes dopĺňajú offline GPS navigácie

Tradičné krokomery na ruku sú podľa odborníkov lepšie ako ich mobilné aplikácie. Modernú techniku však môžete v turistike využiť pre navigáciu. Dáme vám tip na GPS navigáciu pre Android, ku ktorej nepotrebujete internetové pripojenie.

28. 4. 2016

všetky novinky